UniTrh

Co je UniTrh?

UnITrh, skrývá dvě slova, a to UnIT a veletrh

Část „UnIT“ sdružuje firmy převážně z odvětví informačních technologií. Je vám tento obor blízký? Zajímalo by vás, na čem konkrétní firma právě pracuje? Jak se v ní pracuje? Nebo hledáte brigádu ke studiu či seriózní job jako budoucí absolvent? Na každou z těchto otázek existuje jedna a tatáž odpověď. Zastavte se na UnITrhu a dozvíte se více.

Veletržní část“ zavání spíše zábavou a odpočinkem. Mimo jiné se zde budou prezentovat studentské spolky, které na ČVUT působí. Zároveň budete mít možnost trochu vypnout mezi přednáškou a cvičením, uniknout do virtuální reality nebo se zastavit u čokoládové fontány.

Proč dorazit na UniTrh?

Každý ví, že UnIT je soutěž. Ale to, že se na UnITrhu, jakožto jeho doprovodném programu, dá něco vyhrát, tak samozřejmě být nemusí. Přitom stačí proběhnout co nejvíce stánků, abyste získali razítko, a pak budete zařazeni do slosování o ceny. Čím více razítek na lístku budete mít, tím větší šanci na výhru máte.

Koho letos na UniTrhu potkáš?

Konkrétní program zatím pilně připravujeme. Můžeš ale kouknout na náš Instagram, kde jsme loňký ročník zdokumentovali a uložili do Výběrů stories!

Sleduj @best_prague

Ať ti neuniknou žádné informace o UnITu, UniTrhu, nebo o dalších akcí našeho studentského klubu!

Přejít nahoru